Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Techrzesza

Zaproszenie na I Rocznicę Federacji Nordackiej

Dnia 27 października 56 roku Po Bombach o 9:25 Zakapturzony Wesołek rozpoczął dyskusję pisząc:
W imieniu Prezydenta Henryka Wespucciego, pragnę zaprosić was obywatele Pustkowii na uroczystości związane z I rocznicą powstania Federacji Nordackiej, które odbędą się 27 października na forum Federacji Nordackiej.

Podpisuję:
Organizator Jarmarku Rocznicowego Leszek Roskohard-Pawłowicz.
0 0

Odpowiedzi (9)

Na dół Strona 1 z 1
Dnia 27 października 56 roku Po Bombach o 9:37 Numer 24 odpowiedział :
Ty tak serio? Takie zaproszenia się wysyła z tydzień wcześniej
0 0
Dnia 27 października 56 roku Po Bombach o 10:46 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
Przepraszam, ale myślałem że MSZ Erik Otto von Hohenburg, już wam wysłał :/ Ale na uroczystość wpadniesz?

http://fnor.ct8.pl/forum/index.php tu nowy link jak coś.
0 0
Dnia 27 października 56 roku Po Bombach o 10:48 Numer 24 odpowiedział :
Ta Ale teraz jem obiad
0 0
Dnia 27 października 56 roku Po Bombach o 12:19 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
To po obiedzie, popołudniu.

Ps.kto z rana je obiad? o_O
0 0
Dnia 27 października 56 roku Po Bombach o 12:36 Harlin odpowiedział :
No co się dziwisz? Numer 24 może siedzi właśnie w schronie i nie ma pojęcia, czy już jest po południu czy ranek. I sam nie jesteś lepszy, nachlałeś się wczoraj i nawet nie wiesz który jest dzień, jak można zapraszać na uroczystość w dniu jej organizacji?!
0 0
Dnia 27 października 56 roku Po Bombach o 13:53 Pan Talerz odpowiedział :
Wielka wtopa Federacji Nordackiej z tym zaproszeniem. Na dzisiejsze popołudnie zaplanowałem sobie polowanie na mutanty grasujące w okolicach Wolnego Miasta. Przykro mi.
0 0
Dnia 27 października 56 roku Po Bombach o 14:58 Numer 24 odpowiedział :
Rzeczywiście od kilku dni siedzę w bunkrze pod ratuszem Nuketown i trenuję swoje prywatne kurewki na moją gwardię przyboczną. Ale wpadnę pod wieczór.
0 0
Dnia 27 października 56 roku Po Bombach o 17:13 Pan Talerz odpowiedział :
To już wiem gdzie w takim razie od kilku dni najprawdopodobniej przebywq Lunton. Cholera, czas najwyższy zmniejszyć zasięg elektrycznej obroży niewolniczej.
0 0
Dnia 27 października 56 roku Po Bombach o 20:14 Numer 24 odpowiedział :
Nie, mój bunkier jest super szczelny prócz jednego... szybu... nie...strzeżonego...
Scheisse, Lunton jak wrócę z Nordaty żebym Ci nie znalazł tam gdzie znaleźć się ciebie spodziewam!
0 0
Strona 1 z 1 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera