Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Pasożyt

Budowa Neu Vaterlandu

Dnia 30 listopada 53 roku Po Bombach o 14:27 Herr Juarez rozpoczął dyskusję pisząc:
W tym temacie chciałbym omówić wszelkie kwestie dotyczące budowy Neu Vaterlandu w miejscu starej IOZ. Strona w 1/2 jest już zrobiona. Szkielet jest solidny, radyjko gra, dodatki, linki i inne pierdoły działają. Aktualnie staram się tworzyć opisy żeby zapełnić puste pola na stronie jednak irytuje mnie kwestia wyjasnienia nowym czym właściwie jest Marchia. Oto próbka opisu, w którym nie mogę zredagować dostatecznie dobrego zarysu klimatu:

Cytuj
Mark Neu Vaterland?
Was ist das?


Ha! Powyższe pytanie ciśnie się na usta co drugiej osobie docierającej do granic Neu Vaterlandu. Hmm... Widzę po Twojej minie, że wytłumaczenie Ci tego wszystkiego nie będzie należało do łatwych zadań. No, ale spróbujmy.

​

Jetzt anhoren! Marchia Neu Vaterlandu to symulacja państwa i społeczeństwa w nieskończonym Internecie. Może i poziom tej symulacji nieco odchodzi od utartych standardów, ale Scheiss es! Neu Vaterland to nie byle państwo wirtualne z wypucowanym, jak tyłek Grafa, forum za równowartość wyżywienia dla całej wioski. To jest nasz umysł, nasza twórczość, nasze poświęcenie i nasz dorobek. Nie bazujemy na pięknych stronach i forach gdzie krawędzie działów ociekają złotem, gdyż jak na razie nie jest Nam to potrzebne. Neu Vaterland to My i my jesteśmy Neu Vaterlandem. Nasz kraj budujemy z tego co znajdziemy lub co sami stworzymy. Jeśli więc uwielbiasz tworzyć, masz ambicję i wyobraźnię nie wahaj się i dołącz do Nas. Wir warten auf Sie! Musisz wiedzieć, że Neu Vaterland to państwo inne niż wszystkie. Jesteśmy spadkobiercami utworzonej 24 kwietnia 2005 roku Monarchii Austro-Węgierskiej, która pogrążyła się w marazmie i anarchii, co ostatecznie doprowadziło do jej upadku w 2016 roku. Dla Nas, Narodów i Ludów Starej Monarchii, była to Apokalipsa. Nasze domy, nasze wojska, nasz poświęcony czas, cały nasz jedenastoletni dorobek kreowany w pocie czoła... Wszystko przepadło. Jednak pozostaliśmy nieugięci i zdecydowaliśmy udać się w podróż ku nowej Ojczyźnie. Pomocną rękę wyciągnęli do Nas sąsiedzi z Pustkowi Winków, którzy odstąpili austro-węgierskim uchodźcom kawałek swojego terytorium gdzie udało się wznieść nowy dom - Neu Vaterland. Tak właśnie rozpoczęła się historia Marchii - państwa zbudowanego z gruzów i popiołu.

...


Talerz, rzygasz czy chwalisz? :P
0 0

Odpowiedzi (6)

Na dół Strona 1 z 1
Dnia 30 listopada 53 roku Po Bombach o 15:38 Pan Talerz odpowiedział :
To mi wygląda jakbyś szykował jakieś powstanie i robił z Nowej Ziemi Ojców niepodległe państwo. Muszę Ci podesłać kilka słów na temat tego jak ja widzę (od strony stricte fabularnej) zagładę Monarchii Naddunajskiej. Mam kilka źródeł inspiracji dla Väterlandu o których zapomniałem Ci wspomnieć, więc postaram się je zapodać Ci na skrzynkę pocztową Wasteland Expressu.
0 0
Dnia 25 sierpnia 56 roku Po Bombach o 22:51 Numer 24 odpowiedział :
Talerz przypominam że to zakupie nadal należy do Pustkowi i należałoby się tym zaopiekować.
0 0
Dnia 26 sierpnia 56 roku Po Bombach o 16:18 Pan Talerz odpowiedział :
A co, chciałbyś może?
0 0
Dnia 26 sierpnia 56 roku Po Bombach o 17:02 Numer 24 odpowiedział :
Nie widzę w niej żadnego pożytku dla moich interesów. Jednak należało by coś z tym zrobić.
0 0
Dnia 10 października 56 roku Po Bombach o 14:25 Herr Juarez odpowiedział :
24 ma trochę racji. Minęły 3 lata. Niewiadomo, co tam się dzieje. Myślę, że czas zorganizować jakąś ekspedycję na ziemie postinterlandzkie.
0 0
Dnia 10 października 56 roku Po Bombach o 15:53 Pan Talerz odpowiedział :
Wyślijmy tam Inkwizycję, póki co i tak jest bezdomna na Pustkowiach.
0 0
Strona 1 z 1 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera