Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Hasseland się czai

Dzień dobry!

Dnia 20 sierpnia 56 roku Po Bombach o 21:05 Trottel rozpoczął dyskusję pisząc:
Dzień dobry!
Przybywam do tego szalonego miejsca z Federacji Nordackiej!
Pragnę się przedstawić!
Nazywam się Grzegorz Szarak i jestem obywatelem FN. Obecnie pełnię nawet funkcję posła. Mam pytanie. Czy nie widział ktoś Pana Kardacza?
0 0

Odpowiedzi (7)

Na dół Strona 1 z 1
Dnia 20 sierpnia 56 roku Po Bombach o 21:14 Harlin odpowiedział :
Siema Szarak!
Zapraszam do baru, aktualnie tam siedzi cała ekipa z Federacji. Masz jakieś plany co do działalności na Pustkowiach? Dołączasz do jakiejś frakcji?
0 0
Dnia 20 sierpnia 56 roku Po Bombach o 21:37 Oficerek odpowiedział :
Witam Panie Grzegorzu! To ja jestem Kardacz
0 0
Dnia 20 sierpnia 56 roku Po Bombach o 22:22 Pan Talerz odpowiedział :
Hile!
Nie jestem w temacie, co to jest Federacja Nordacka? I ile osób jest z niej, a ile z Bialenii?
0 0
Dnia 20 sierpnia 56 roku Po Bombach o 22:28 Oficerek odpowiedział :
Link do Federacji http://fnor.cba.pl/forum/index.php skąd dotarło tutaj 4 ludzi, osobiście nie wiem ilu jest z Bialenii
0 0
Dnia 20 sierpnia 56 roku Po Bombach o 23:19 Harlin odpowiedział :
Federacja Nordacka to kontynuacja Unii Trzech Narodów. Jest jednym z dwóch państw nordackich, obok Bialenii.
Nasza mikronacja jest młoda i pełna młodych mikronautów - chyba żaden z efeńczyków nie działa na Pollinie dłużej niż 3 lata. Opiekujemy się dziedzictwem kulturowym narodów południowej Nordaty. Przez ostatnie miesiące znajdowaliśmy się w czołówce najaktywniejszych państw. Nasz ustrój przypomina system panujący w USA.

Więcej informacji można znaleźć na micropedii: https://micropedia.fandom.com/wiki/Federacja_Nordacka
0 0
Dnia 20 sierpnia 56 roku Po Bombach o 23:21 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
Ej Pawełek Plata znalazł godnego zastępcę. Proponuje szanownemu Grzegorzowi Szarakowi dać jakiś fajny no pseudonim. A i tu bym tytułami się nie chwalił, tymbardziej że ja już o kupowaniu zagranicznymi monetami kiedyś dostałem od Talerza ostrzeżenie, że mnie prądem mogą porazić itd.

Oraz informacja do Talerza:
Federacja jest tak jakby kontynuatorem UTN(tego co zwyzywałeś).
0 0
Dnia 21 sierpnia 56 roku Po Bombach o 12:17 Trottel odpowiedział :
Co planuje robić?
Planuje dołączyć do Pana Kardacza. Pseudonimu jeszcze sobie nie dałem, gdyż nie miałem żadnego pomysłu. AV też spodnie zmienię.
0 0
Strona 1 z 1 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera