Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Naprzód!

Odrodzona (zjednoczona) Surmenia i Tyrencja

Dnia 27 sierpnia 55 roku Po Bombach o 18:20 Pan Talerz rozpoczął dyskusję pisząc:
Pewnie co poniektórzy wiedzą już, że Demokracja Surmeńska powstaje z dna mikroświatowego oceanu. Wiadomość to świetna dla każdego kto pamiętał ten kraj z czasów jego świetności. Natomiast dzisiaj się dowiedziałem, że ze śpiączki wywołanej realiozą wybudził się dawny Imperator Tyrencji który snuje plany unii surmeńsko-tyrenckiej.

Sprawa jest o tyle ciekawe, że na ziemiach postyrenckich leży obecnie Najjaśniejsza Republika Garapeńska i... Pustkowia Winków a dokładniej Muda. W zasadzie z ziem niczyich pozostał jedynie Luminat.

Oczywiście wystosowałem na forum odrodzonej Surmenii stosowną wiadomość, natomiast Was się pytam: Co robić? Mobilizować nasze siły zbrojne i przerzucić na tereny potencjalnie zagrożone inwazją sił obcych? Mudziaki nie będą zadowolone, ale powinniśmy bronić integralności naszych granic jako Pustkowi.
0 0

Odpowiedzi (7)

Na dół Strona 1 z 1
Dnia 27 sierpnia 55 roku Po Bombach o 18:25 Anton odpowiedział :
Myślę, że można tam posłać zapobiegawczo kilka głowic, aczkolwiek powiedzenie, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki nie powstało bez kozery. Spodziewam się, że chwile sobie poobradują, wybiorą sobie nawet prezydenta, parlament, a potem to wszystko trafi szlag z powodu realiozy. Tak myślę. Nie daję im więcej jak kwartał.
0 0
Dnia 27 sierpnia 55 roku Po Bombach o 19:11 Jego Radioaktywność odpowiedział :
Cieszę się z powrotu Surmenii, nigdy nie miałem okazji zapoznać się z tą mikronacją, ale zajrzałem na ichniejsze forum 3 - 4 lata temu. Jeżeli jednak Tyrecja lub Surmenia zagraża Waszej integralności teytorialnej, to zawsze możecie zawsze liczyć na wsparcie Athos :)
0 0
Dnia 27 sierpnia 55 roku Po Bombach o 19:55 Numer 24 odpowiedział :
Skoro Nuketown jest zabezpieczone, moje małe acz doświadczone siły są gotowe znów chwycić za broń. Jednak na razie posłuchajmy profesora i zaczekajmy do ich teoretucznego rozpadu. Poza tym nie mamy gwarancji że ta Unia upomni się o tereny posttyrenckie.
0 0
Dnia 31 sierpnia 55 roku Po Bombach o 8:25 Pan Talerz odpowiedział :
Odpowiadając na pytanie Numera postawione w innym wątku: Czy Tyrencja wystosowała roszczenia do jej dawnych terytoriów?

Nie, Imperium w sumie się cieszy, że ktoś zaopiekował się jego ziemiami. Mieszkańcy tego kraju zorganizowali ekspedycję w nieznane rejony na wschód od Vaarlandu aby znaleźć nowy ląd. Moim zdaniem trochę głupio postąpili, mając tyle ziem niczyich na Orientyce czy wcześniej wspomnianym Vaarlandzie.
0 0
Dnia 01 października 55 roku Po Bombach o 18:21 Harlin odpowiedział :
Te wszystkie odrodzone państwa znowu upadły?
0 0
Dnia 01 października 55 roku Po Bombach o 19:38 Numer 24 odpowiedział :
Tak. To był taki taniec śmierci - trup wstaje, tańczy przed wszystkimi a potem się znów położył.
0 0
Dnia 03 października 55 roku Po Bombach o 13:32 Pan Talerz odpowiedział :
Dokładnie tak Kamiljanie... Ludzie mieli odrobinę wolnego czasu w wakacje, a kiedy ten się skończył to i zapał gdzieś przepadł. Któż się tego mógł spodziewać?
0 0
Strona 1 z 1 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera