Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Mayhem

Zielone Wyspy - co robić?

Dnia 10 lipca 53 roku Po Bombach o 14:26 major Radziecki rozpoczął dyskusję pisząc:
Towarzysze Radioaktywni,

Mam zagwozdkę i chcę ją rozwiązać - co robimy z Zielonymi Wyspami? u doktorka Witta są na mapie ogólnej, u nas na mapkach nie są uwzględniane. Trzeba podjąć decyzję co z nimi robimy - czy je wprowadzamy na mapę wewnętrzną, czy piszemy do Witta, żeby je wymazał z ogólnej.

Są potrzebne? Nie są? Jak sądzicie?
0 0

Odpowiedzi (54)

Na dół Strona 3 z 4
Dnia 20 sierpnia 55 roku Po Bombach o 22:56 Aмнезия odpowiedział :
A no. Roszczenia zawsze spoko.
0 0
Dnia 20 sierpnia 55 roku Po Bombach o 23:00 Numer 24 odpowiedział :
A niby co byś tam robił? Moje plany można znaleźć wcześniej - przemyt.
0 0
Dnia 20 sierpnia 55 roku Po Bombach o 23:06 Aмнезия odpowiedział :
Nie wiem, może też przemyt. Ostatnio też nieźle fascynuje mnie morze i Piractwo. Narazie mi tam obojętnie co tam powstanie
0 0
Dnia 20 sierpnia 55 roku Po Bombach o 23:14 Numer 24 odpowiedział :
Niech Talerz ostatecznie rozstrzygnie o losie wysp. Obecnie mamy roszczenia trzech aktywnych panów: Amnestii, Iwana i moje.
0 0
Dnia 20 sierpnia 55 roku Po Bombach o 23:21 Aмнезия odpowiedział :
Odrazu ostrzegam, że jestem tyranem i Mieszkańcy albo zostaną wysłani na pola lub do Kopalni. 12 godzin pracy dziennie to Nie tak źle, jeśli masz razem 6 godzin przerwy, i 6 godzin spania, co nie?
0 0
Dnia 20 sierpnia 55 roku Po Bombach o 23:29 Numer 24 odpowiedział :
Te wyspy są raczej bezludne. I gdzie na małych wysepkach w większości powierzchnią nie większą niż miasta Winktown chcesz budować kopalnie?
0 0
Dnia 20 sierpnia 55 roku Po Bombach o 23:32 Aмнезия odpowiedział :
Nie wiem, jeśli nie kopalnie, to jakieś inne prace które mi ułatwia życie.
Przy okazji, czemu to Talerz ma rostrzygnąć los wysp, jak istnieją frakcje i ich siły, niech zacznijmy się zabijać o te wyspy a nie Róbmy to pokojową drogą dyplomatyczną takiego brzydkiego Hasselandu.
0 0
Dnia 20 sierpnia 55 roku Po Bombach o 23:39 Numer 24 odpowiedział :
Ty masz dwóch ludzi a ja ok. 140 natomiast Iwan roboty w różnym stadium rozpadu i zawirusowania. Powiedzmy że jeśli Iwan nie odezwie się w ciągu 24 godzin to rezygnuje z roszczeń. A Talerz dlatego że jest tu tak jakby Watażką nad watażkami.
0 0
Dnia 21 sierpnia 55 roku Po Bombach o 0:14 Harlin odpowiedział :
Czy Towarzysze zamierzają ukraść Garapenii wyspy?
0 0
Dnia 21 sierpnia 55 roku Po Bombach o 0:29 Numer 24 odpowiedział :
Spokojnie. Problem rozchodzi się o wyspy które jeden z twórców map mikroświata naniósł na swoją mapę. Leżą one na strefie wodach terytorialnych Pustkowii. Garapenia pozostaje nienaruszona.
0 0
Dnia 21 sierpnia 55 roku Po Bombach o 9:08 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
Naleśnik staje się tyranem, to straszne(to do tego co działa pod ruską przykrywką były skierowane słowa)!

Numer 24, co do tych wysp i piratowania, to rozumiem że ta Klika z Nuketown za ciebie by pilnowała tych zielonych wysp i jej rozwoju? W sumie to genialny plan wymyśliłeś.

Co do Garapenii, to myślę że Numer 24 ma tu racje. Nie chodzi tu o Garapenię.
0 0
Dnia 21 sierpnia 55 roku Po Bombach o 9:24 Aмнезия odpowiedział :
A no tak, zapomniałem. Moja Karawana ma tylko 70 ludzi. No cóż...
0 0
Dnia 21 sierpnia 55 roku Po Bombach o 9:26 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
Niby skąd masz tych 70 biedaków i czy na pewno aż tylu? A ta karawana ma specjalne pozwolenie na ruch po pustkowiach Winków? Jakaś taka widzę niesprawna trochę.
0 0
Dnia 21 sierpnia 55 roku Po Bombach o 9:30 Aмнезия odpowiedział :
Pozwolenie na ruch? Co Ty Paplasz, to Winktown. 70 Biedaków to jak 21 wytrenowanych żołnierzy, więc dużo nimi nie zrobię.
0 0
Dnia 21 sierpnia 55 roku Po Bombach o 9:38 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
To ty już do Winktown dotarłeś tak szybko? Przyznam szybka ta karawana. Ale faktycznie dużo z nimi nie zwojujesz, ale zawsze możesz się postarać, po prostu kupując dla nich broń w
sklepie ,,U Barego". Tam znajdziesz od śmieci i badziewi po broń na karabin-samoróbke aż
do prototypowej broni laserowej która strzela bardzo rzadko, ale jak już strzeli to lepiej panie się chować gdzie się da.
0 0
Strona 3 z 4 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera