Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Praca

Dlaczego nie jesteś aktywny?

Dnia 16 czerwca 55 roku Po Bombach o 19:37 Pan Talerz rozpoczął dyskusję pisząc:
To pytanie skierowane jest do każdego zarejestrowanego mieszkańca Pustkowi.

W naszym kraju aktywność jest sinusoidalna, raz jest na przyzwoitym poziomie ażeby kilka dni później kompletnie jej nie było. Dlaczego przychodzi taki dzień, że Wy drodzy goście Pustkowi, przestajecie się tu udzielać?

Podzielcie się z nami swoimi opiniami i uwagami. Dzięki Waszym sugestiom być może uda nam się z profesorem Sokołowem coś zaradzić aby na dłuższą metę aktywność całego kraju stała na takim samym poziomie, bez drastycznych spadków.

Będziemy wdzięczni również za wszelkie pomysły!
0 0

Odpowiedzi (10)

Na dół Strona 1 z 1
Dnia 21 czerwca 55 roku Po Bombach o 8:52 Borys odpowiedział :
Czołem Otto
Napisałbym,że to z powodu braku walki o władzę.
0 0
Dnia 21 czerwca 55 roku Po Bombach o 13:41 Pan Talerz odpowiedział :
Ja bym nawet chętnie o tę władzę powalczył, gdyby zjawił się godny rywal. Niestety, moja pozycja jest tutaj tak mocno ugruntowana, że zwyczajnie ludzie boją się kandydować w wyborach. Ja nie wiem dlaczego, czyżby moi siepacze ich przerażali?
0 0
Dnia 21 czerwca 55 roku Po Bombach o 21:31 Żelazny odpowiedział :
Wciągnął bym Cię nosem, ale mi się nie chce...
0 0
Dnia 21 czerwca 55 roku Po Bombach o 22:56 Pan Talerz odpowiedział :
No chciałbym to zobaczyć xD

Nie macie innych przemyśleń?
0 0
Dnia 22 czerwca 55 roku Po Bombach o 10:43 Borys odpowiedział :
Ja mam :)
0 0
Dnia 22 czerwca 55 roku Po Bombach o 15:27 Pan Talerz odpowiedział :
A czy jesteś w stanie się z nami nimi podzielić? My w przeciwieństwie do władz Monarchii Austro-Węgierskiej jesteśmy chętni wysłuchać głosu ludu i ewentualnie COŚ zmienić.
0 0
Dnia 23 czerwca 55 roku Po Bombach o 13:44 Borys odpowiedział :
Jaki tam ze mnie lud. Nie powiem nic nowego, ludzie zawsze pożądają pieniędzy i władzy. Cały bajer polega na tym aby stworzyć ku temu odpowiednie warunki.
0 0
Dnia 23 czerwca 55 roku Po Bombach o 19:42 Pan Talerz odpowiedział :
Masz jakieś przemyślenia odnośnie pieniędzy w v-świecie? Czy trzeba by było stworzyć system gospodarczy, czy może jakiś inny sposób? I jak widzisz walkę o władzę na Pustkowiach? Czy standardowe kampanie wyborcze i głosowania, czy może coś bardziej zwariowanego, w stylu starć frakcji?
0 0
Dnia 10 lipca 55 roku Po Bombach o 8:10 Borys odpowiedział :
Otto
dłużej na Pustkowiach zabawię w połowie sierpnia i wtedy sobie na spokojnie pogadamy.
0 0
Dnia 11 lipca 55 roku Po Bombach o 8:41 Pan Talerz odpowiedział :
Oj kurde, żebyś się nie zdziwił wtedy jak zobaczysz co się u nas odjaniepawliło...
0 0
Strona 1 z 1 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera