Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Praca

Gospodarka Pustkowi

Dnia 18 września 54 roku Po Bombach o 11:29 Pan Talerz rozpoczął dyskusję pisząc:
Na chwilę obecną na Pustkowiach działają dwa moduły Systemu Gospodarczego:

- Skrzynki
- Bank

Już w tym momencie rozwój gospodarczy Pustkowi przerasta 3/4 polskich mikronacji, z czego jesteśmy niezwykle dumni. Wyżej wspomniane moduły to oczywiście część większego planu profesora Sokołowa (nawet ja nie znam wszystkich jego tajników), ale z przyjemnością posłuchalibyśmy jakie są Wasze idee i pomysły na rozwój gospodarki Ödlandu.

Czy iść bardziej w stronę standardowego systemu gospodarczego, widzianego w Księstwie Sarmacji, Wysokogórskiej Republice Elfidy czy Wandystanie, a może jednak postawić na coś bardziej przygodowego w stylu różnego typu ogejmowych gier ze zbieraniem sprzętu na czele, łażeniem po mapie i pojedynkowaniem się z mutantami. Co jest dla Was atrakcyjniejszą opcją?
0 0

Odpowiedzi (2)

Na dół Strona 1 z 1
Dnia 18 września 54 roku Po Bombach o 19:43 Herr Juarez odpowiedział :
Olać te podróby z Farmacji, Elfidy i Mandystanu. Ödlandische Spielen für alle! Wolałbyś siorpać zupkę lub rzucać rodzynami, czy ganiać mutaki z tym, co akurat będziesz miał pod ręką?
0 0
Dnia 19 września 54 roku Po Bombach o 14:47 Pan Talerz odpowiedział :
Cytuj
Wolałbyś siorpać zupkę lub rzucać rodzynami, czy ganiać mutaki z tym, co akurat będziesz miał pod ręką?

Spożywanie zupki nie będąc pod ostrzałem wrogich dział, byłoby miłą odmianą od codzienności na Pustkowiach... No ale to tylko moje prywatne zdanie!

W takim razie, jaki moduł byś chciał zobaczyć? Łowczego, gdzie mógłbyś polować na postnuklearne bestie? Czy może, Gladiatora, w którym to walczyłbyś z bandytami, ćwierćinteligentnymi mutakami oraz żołdakami Czerwonych?
0 0
Strona 1 z 1 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera