Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Pasożyt

Nieobecność Porcelanowego Księcia!

Dnia 31 stycznia 54 roku Po Bombach o 16:13 Pan Talerz rozpoczął dyskusję pisząc:
Informuję w przeciągu kilku najbliższych dni na Pustkowiach będę wyłącznie "z doskoku". Z racji zmiany miejsca zamieszkania (i nie chodzi tutaj o pokój hotelowy w "Ruderze"), zerwie mi połączenie z Winkonetem. Co najwyżej będę używał swojego Pip-Boy'a do monitoringu sytuacji na Wastelandzie.

Mam nadzieję że szuje pokroju Juareza nie wykorzystają mojej nieobecności i nie spróbują zrobić jakiego puczu.

W końcu będę miał więcej czasu aby nadrobić zaległości filmowe, książkowe i growe więc się w sumie cieszę. Na pewno przyda mi się kilkudniowy odpoczynek od stania na straży Pustkowi bo rzadko mam ku temu okazję dłuższą niż dzień lub dwa :)
0 0

Odpowiedzi (10)

Na dół Strona 1 z 1
Dnia 31 stycznia 54 roku Po Bombach o 18:52 Anton odpowiedział :
Będziemy tęsknić.

0 0
Dnia 31 stycznia 54 roku Po Bombach o 22:32 Herr Juarez odpowiedział :
Okropnie tęsknić!

0 0
Dnia 04 lutego 54 roku Po Bombach o 13:36 Pan Talerz odpowiedział :
Wróciłem tępe chuje i widzę że nawet prostego przewrotu nie jesteście w stanie zrobić patałachy (do głównie zarzut do Ciebie Jur(aez)ek).
0 0
Dnia 09 lutego 54 roku Po Bombach o 18:38 Herr Juarez odpowiedział :
Wybacz, ale byłem zajęty przejmowaniem władzy w Sarmacji. RCA ma duże szanse na zdobycie książęcego stolca więc pokrewieństwo z nim daje cień szansy na manipulacje aparatem państwowym. Wystarczy jedynie dorzucić TIH-owi tabletki przeczyszczające Luntona do herbatki, potem poczekać na elekcję dziadziusia i można zacząć sterować KS-em z jakiejś zatęchłej dziury na południowych obrzeżach Nekrontykii. Przy butelce Uranowego rzecz jasna!
0 0
Dnia 10 lutego 54 roku Po Bombach o 14:39 Pan Talerz odpowiedział :
Raczej byłeś zajęty wkradaniem się w łaski von Thornów, aby Cię któryś usynowił, żebyś mógł się chwalić że jesteś spokrewniony z Orzislavem von Thorn-Toddem, znamienitym Inkwizytorem :D Teraz nikt Ci nie powie żeś austro-węgierski bękart, bez praw do tytułu Wielkiego Mistrza.

Jeżeli masz plany zrobienia z Sarmacji kolejnego poligonu atomowego, to popieram oczywiście takie działania. Więcej radioaktywnych pustyń, to większa przestrzeń życiowa dla Winków. Nie żebyśmy oczywiście narzekali na bezkres pustkowi Nekrontyki... W Sarmacji nie byłem, chętnie bym pozwiedzał ruiny Grodziska ^^
0 0
Dnia 19 marca 54 roku Po Bombach o 9:44 Pan Talerz odpowiedział :
Moja mniejsza niż zwykle aktywność spowodowana jest grypą żołądkową, która męczy mnie od kilku dni. Już jest lepiej, mogę opuszczać toaletę na 3 piętrze (legendarne miejsce w hotelu "Rudera", które zagina czasoprzestrzeń). Niestety, nie wyszło nic z planu spisywania lore Pustkowi :(
0 0
Dnia 19 marca 54 roku Po Bombach o 10:04 Anton odpowiedział :
Panie. Kibel to najlepsze miejsce na wszelkiego rodzaju przemyślenia. A Ty myślisz, że gdzie ja wpadłem na wszystkie przełomowe rozwiązania dotyczące systemów Pustkowi?
0 0
Dnia 19 marca 54 roku Po Bombach o 12:10 Pan Talerz odpowiedział :
W takim razie odnoszę wrażenie że przez większą część życia masz zatwardzenie, bo tylko raz na jakiś czas przysiadasz do bebechów systemów Pustkowi. Ale jak już przysiądziesz, to musisz mieć porządną srakę ;)
0 0
Dnia 20 marca 54 roku Po Bombach o 16:41 Anton odpowiedział :
Wielkie rzeczy zaczynają się od idei. Niestety od idei do realizacji jest daleka droga.
0 0
Dnia 20 marca 54 roku Po Bombach o 21:25 Pan Talerz odpowiedział :
Trochę dłuższa niż na porcelanowy tron...
0 0
Strona 1 z 1 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera