Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Praca

Spółka Zbrojeniowa Rosko-Spar

Dnia 10 listopada 56 roku Po Bombach o 13:53 Zakapturzony Wesołek rozpoczął dyskusję pisząc:
Szanowni państwo mam zamiar przedstawić wam nową Spółkę Zbrojeniową Rosko-Spar, którymi właścicielami jest Leszek Roskohard-Wespucci i August von Hippogriff de la Sparasan.

Niżej przedstawiam opis naszej spółki:
Mieszkańcy, a przede wszystkim głowy państw całego Pollinu! Szlachetną jest sztuka wojenna, a jeszcze szlachetniejszymi są mali i duzi pomocnicy zwycięstwa- broń. Teraz nadchodzi przełom Oto narodziła się firma, która dba i zbroi- Rosko-Spar. Oto chronimy i służymy. Za niesłychanie drobną kwotę każda armią może teraz mieć nowe, solidne uzbrojenie. Oferujemy państwu broń z okolic roku 1945, lecz możecie państwo dokonać zamówienia dowolnego uzbrojenia spośród palestry militariów! To wielka okazja!
0 0

Odpowiedzi (7)

Na dół Strona 1 z 1
Dnia 10 listopada 56 roku Po Bombach o 19:31 Pan Talerz odpowiedział :
Czemu mam dziwne przeczucia, że tych dwóch imigrantów zarobkowych podczas zbierania złomu na sprzedaż, odkryło jakiś przedwojenny magazyn broni i teraz próbuje nam opchnąć nasz własny sprzęt?
0 0
Dnia 10 listopada 56 roku Po Bombach o 19:42 Numer 24 odpowiedział :
Przykro mi Herr Leszek, lecz muszę tą reklamę zmieszać z błotem. Winkowie są z natury mistrzami rusznikarstwa. Ba, potrafimy nawet złożyć solidną armatę z tego co znajdziemy na złomowisku. Poza tym nadal mam fabrykę uzbrojenia w postgarapeńskim Iparburgu. Dlaczego mielibyśmy płacić za broń gdy sami ją stworzymy? Szczególnie jeśli jest z naszego złomu.
0 0
Dnia 10 listopada 56 roku Po Bombach o 23:16 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
Ponieważ nasza broń jest dostosywana do potrzeb klienta który jest zainteresowany bronią z połowy lat 40' XX wieku. Mamy cały arsenał oręża od broni piechoty, po czołgi, aż do lotniskowców i dbamy o to by były zawsze najwyższej jakości! Zresztą jak kupicie nasz sprzęt to potem możecie go zmodyfikować na lepszy, także myśle że oferty będą warte waszej uwagi ;)
0 0
Dnia 11 listopada 56 roku Po Bombach o 8:01 Pan Talerz odpowiedział :
Cytuj
Ponieważ nasza broń jest dostosywana do potrzeb klienta który jest zainteresowany bronią z połowy lat 40' XX wieku.

Właśnie widzialem:

Na pewno Wandejczycy by się takiej broni nie powstydzili.
0 0
Dnia 13 listopada 56 roku Po Bombach o 9:52 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
Uwaga! Ogłaszam że rezygnuje z udziału firmy Rosko-Spar, tym samym jedynym właścicielem zostaje pan August von Hippogriff de la Sparasan.
0 0
Dnia 13 listopada 56 roku Po Bombach o 16:10 Numer 24 odpowiedział :
Na czym polegał problem? Sarmaci jednak dali we znaki?
0 0
Dnia 13 listopada 56 roku Po Bombach o 19:11 Pan Talerz odpowiedział :
Znalazł się prawowity właściciel broni i zaczął polować na złodziei?
0 0
Strona 1 z 1 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera