Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Kot w kosmosie

Ranking (forumowej) aktywności państw wirtualnych

Dnia 01 sierpnia 53 roku Po Bombach o 19:21 Pan Talerz rozpoczął dyskusję pisząc:
Wszyscy znają mój stosunek do tego typu rankingów (no nie za bardzo je lubię bo według mnie spłaszczają aktywność w mikronacjach), ale dzięki temu że Prezerwatyw wykonał dla nas ręcznie licznik postów (http://winktown.cba.pl/licznik_wink.php) (i według Ludwika grzebał mu w plikach, ale kto wierzy w brednie tego stetryczałego dziada), w końcu nas uwzględniono w tym zestawieniu.

Cytuj
1. Księstwo Sarmacji 3854
2. Królestwo Dreamlandu 2591
3. Republika Bialeńska 1738
4. Rzeczpospolita Obojga Narodów 857
5. Królestwo Agurii 486
6. Królestwo Wurstlandii 471
7. Trizondal 321
8. Winktown Pustkowia Winków 304
9. Chanat Kugarski 303
10. III Państwo Kościelne Rotria 278
11. Królestwo Południolandii 272
12. Demokracja Surmeńska 266
13. Imperium Abachazji 196
14. Królestwo Garapenii 116
15. Mandragorat Wandystanu 109
16. Imperium Skarlandu 102
17. ZSKHiW 62
18. Państwo Korubańskie 33
19. Federacja Slawonii 29
21. Republika Parlandii 14
22. Królestwo Francji i Nawarry 12
23. Republika Przedruska 3

--. Monarchia Austro-Węgier (Państwo upadłe)


Niewątpliwie lipiec był najlepszym miesiącem jeżeli chodzi o aktywność na forum Pustkowi. Ósme miejsce jest całkiem niezłym wynikiem, a biorąc pod uwagę że mieszkańcy nie skupiają się wyłącznie na pisaniu forumowych wiadomości, ale również piszą masę komentarzy i publikują artykuły (co jest rzeczą w obecnym v-świecie dosyć rzadką), to należy być zadowolonym z kondycji kraju :)
0 0

Odpowiedzi (167)

Na dół Strona 7 z 12
Dnia 01 czerwca 55 roku Po Bombach o 19:32 Pan Talerz odpowiedział :
Hasseland jest obecnie częścią Sarmacji, więc dokłada swoją cegiełkę do aktywności Księstwa. Najlepiej podsumował Suderland Lunton: Hasła na Wikipedii do kopiowania się im skończyły?
0 0
Dnia 01 czerwca 55 roku Po Bombach o 19:48 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
Wiesz gdyby nie wikipedia i granie wspólne w supremacy, to praktycznie ten suderland jest stucznie wychodowany. A i tak tam panowała sztuczna atmosfera(i pewnie dalej panuje, widząc po tym jak ich aż 2 obywateli opuściło, a większość nagle ucichła). Pewnie wtedy się zorientowali, że ta mikronacja jest nawet bardziej bezsensowna od Santery(choć ta w sumie też w większości była wikipediotestyczna, ale nie aż tak jak wspomniany suderland).

Swoją drogą ciekawe co teraz(jak w ogóle) się coś dzieje w Santerze xd
0 0
Dnia 02 czerwca 55 roku Po Bombach o 15:50 Pan Talerz odpowiedział :
Nie śledzę co się dzieje w takich mikronacjach. Ktoś może powiedzieć, że akurat tam to się dzieje dużo. Faktycznie, tu się zgodzę. Szybki rozkwit, budowa potęgi i równie szybki upadek. Kolosy na glinianych nogach. O Santerze słyszałem ostatnio w kontekście tego, że sobie własny ranking forumowej aktywności zrobiła, w niektórych wypadkach odbiegający dreamlandzkiego od rankingu INFERNO.
0 0
Dnia 02 czerwca 55 roku Po Bombach o 19:02 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
No to akurat tak nowe nie jest, bo to był akurat mój ostatni dzień, kiedy z ciekawości tam wszedłem i zauważyłem ich własny ranking xd Nwm, czy wiarygodny, jednak nawet ja patrząc na te statystyki danych mikronacji to mam małe wątpliwości. Bo wiesz co innego jakby ta różnica od rankingu INFERNO była mała, to można się kłócić, ale tam to takie pomieszane jest i jednak różnica jest widoczna i prawdopodobnie jest mniej wiarygodniejsza od rankingu INFERNO.
0 0
Dnia 02 czerwca 55 roku Po Bombach o 21:15 Anton odpowiedział :
Ranking Witta też nie jest jakiś super miarodajny, bowiem zlicza tylko aktywność na forach (jak sama nazwa wskazuje) a nie całą aktywność mikronacyjną, jak np. artykuły do prasy, komentarze pod nią oraz inne bajery typu sarmacki ćwirek czy nasz yaper etc.

Oczywiście zliczenie tego wszystkiego w danej mikronacji byłoby bardzo trudne, więc rozumiem, że ranking dotyczy tylko forów, ale trzeba stwierdzić, że nie jest to w pełni obraz danej mikronacji.
0 0
Dnia 02 czerwca 55 roku Po Bombach o 21:37 Pan Talerz odpowiedział :
Lunton, jak sama nazwa wskazuje, to ranking aktywności na forach. Toczyłem długie boje, aby to podkreślić w nazwie. Mierzenie aktywności z forum dyskusyjnych jest jedyną możliwością zestawienia wszystkich państw v-świata, ponieważ w dzisiejszych czasach każde posiada taki środek komunikacji, a w innych aspektach to niestety mikronacje cofnęły się w rozwoju.
0 0
Dnia 09 lipca 55 roku Po Bombach o 21:00 Pan Talerz odpowiedział :
I kolejny ranking aktywności forumowej mikronacji. Podobno ostatni...
Tym razem Pustkowia nie wloką się na końcu! Zajęliśmy zaszczytne, TRZYNASTE miejsce. Myślę, że następne miesiące mogą być lepsze dla naszego kraju w związku z kilkoma projekcikami nad którymi pracujemy za zamkniętymi drzwiami laboratorium profesora Sokołowa.
0 0
Dnia 15 lipca 55 roku Po Bombach o 18:11 Jego Radioaktywność odpowiedział :
Miejmy nadzieję, że tak będzie :)
0 0
Dnia 04 sierpnia 55 roku Po Bombach o 14:51 Pan Talerz odpowiedział :
Efekty zaniechania przez von Witta publikacji rankingów forumowej aktywności:
- na stronie Kugarii nie ma już informacji na temat tego ile w danym miesiącu opublikowano wiadomości. Chodzi mi przede wszystkim o lipiec, kiedy to cały Chanat zanotował problemy techniczne i przez dwa tygodnie nie był dostępny w internecie. Ale w takim razie po co w ogóle wyłączać licznik?
- Monderia usunęła ze strony głównej zakładkę informującą o najnowszych wiadomościach na forum. Takie skutki jak się robi secesję bez Juareza.
0 0
Dnia 05 sierpnia 55 roku Po Bombach o 10:28 Pan Talerz odpowiedział :
Po tym jak Daniel von Witt zrezygnował z publikacji rankingów liczyłem, że Erik z Athos się nimi zajmie. Niestety, postawił wyżej karierę w strukturach sarmackiej administracji od pracy badawczej, stąd też za ranking w tym miesiącu odpowiedzialna jest Unia Trzeciego Świata. Nie wiem na ile wyniki są zebrane rzetelnie, ale wychodzi na to, że kolejny miesiąc jesteśmy na zaszczytnej 13 pozycji tuż za tym zdrajcom Pietrowem i jego Caratem.

Na pewno cieszy wysoka pozycja Austro-Węgier, bo jeszcze niedawno po raz kolejny znajdowały się one na skraju upadku, smuci zaś słaba kondycja Trizondalu i jego slawońskiej satelity.
0 0
Dnia 05 sierpnia 55 roku Po Bombach o 11:01 Anton odpowiedział :
RON tak ostro ciśnie z aktywnością? O Unię Trzech Narodów nawet nie pytam, bo nie wiem co to jest :P
0 0
Dnia 05 sierpnia 55 roku Po Bombach o 13:36 Pan Talerz odpowiedział :
Cytuj
RON tak ostro ciśnie z aktywnością?

Prawda? Jak widać duch w narodzie nie umiera i dalej istnieje spora grupka osób tęskniąca za czasami, kiedy Rzeczpospolita była potężna.
Cytuj
O Unię Trzech Narodów nawet nie pytam, bo nie wiem co to jest :P

Trzy lub cztery yoyonacje połączone w jeden kraj.
0 0
Dnia 05 sierpnia 55 roku Po Bombach o 14:26 Anton odpowiedział :
Pytanie tylko czy 3*yoyonacja = mikronacja. Sądząc po statystykach tak, ale jeśli nie, to kim my jesteśmy? Nanonacją?
0 0
Dnia 05 sierpnia 55 roku Po Bombach o 15:12 Pan Talerz odpowiedział :
My jesteśmy starymi wyjadaczami, którym głód wysokich miejsc w rankingu aktywnościowym już dawno minął i czego innego szukamy w mikronacjach.

Znając tego typu kraiki z Nordaty, prędzej czy później nastąpi wewnętrzny rozpad ze względu na jakiś konflikt o błahostkę.
0 0
Dnia 06 sierpnia 55 roku Po Bombach o 17:39 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
E tam, ja tam wierzę że UTN to się tam zmieni. Wiesz są tam szaleńcy i jest szansa że się NIE rozpadną, więc nie bądźmy pesymistami. Przynajmniej nie teraz. Prędzej te zombie wyjdą poza San Romero, lub bobry nagle zaczną latać(nie, nie za pomocą helikopterków co kryją w swoich siedzibach).


I sory że zaś zaspałem jak niedźwiedź, ale polowania na zombie bywają męczące nie powiem.

0 0
Strona 7 z 12 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera