Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Mayhem

Ranking (forumowej) aktywności państw wirtualnych

Dnia 01 sierpnia 53 roku Po Bombach o 19:21 Pan Talerz rozpoczął dyskusję pisząc:
Wszyscy znają mój stosunek do tego typu rankingów (no nie za bardzo je lubię bo według mnie spłaszczają aktywność w mikronacjach), ale dzięki temu że Prezerwatyw wykonał dla nas ręcznie licznik postów (http://winktown.cba.pl/licznik_wink.php) (i według Ludwika grzebał mu w plikach, ale kto wierzy w brednie tego stetryczałego dziada), w końcu nas uwzględniono w tym zestawieniu.

Cytuj
1. Księstwo Sarmacji 3854
2. Królestwo Dreamlandu 2591
3. Republika Bialeńska 1738
4. Rzeczpospolita Obojga Narodów 857
5. Królestwo Agurii 486
6. Królestwo Wurstlandii 471
7. Trizondal 321
8. Winktown Pustkowia Winków 304
9. Chanat Kugarski 303
10. III Państwo Kościelne Rotria 278
11. Królestwo Południolandii 272
12. Demokracja Surmeńska 266
13. Imperium Abachazji 196
14. Królestwo Garapenii 116
15. Mandragorat Wandystanu 109
16. Imperium Skarlandu 102
17. ZSKHiW 62
18. Państwo Korubańskie 33
19. Federacja Slawonii 29
21. Republika Parlandii 14
22. Królestwo Francji i Nawarry 12
23. Republika Przedruska 3

--. Monarchia Austro-Węgier (Państwo upadłe)


Niewątpliwie lipiec był najlepszym miesiącem jeżeli chodzi o aktywność na forum Pustkowi. Ósme miejsce jest całkiem niezłym wynikiem, a biorąc pod uwagę że mieszkańcy nie skupiają się wyłącznie na pisaniu forumowych wiadomości, ale również piszą masę komentarzy i publikują artykuły (co jest rzeczą w obecnym v-świecie dosyć rzadką), to należy być zadowolonym z kondycji kraju :)
0 0

Odpowiedzi (167)

Na dół Strona 2 z 12
Dnia 28 sierpnia 53 roku Po Bombach o 22:33 Herr Juarez odpowiedział :
Lunton też nie wie. Chyba jeszcze nie sprawdzał.
0 0
Dnia 04 września 53 roku Po Bombach o 13:57 Herr Juarez odpowiedział :


Zła wiadomość jest taka, że Pustkowia uplasowały się na 15. miejscu z liczbą 60 postów. A dobra, że wyprzedziliśmy Wandragorat Mandystanu, który zajął 14. miejsce z liczbą 57 postów.
0 0
Dnia 04 września 53 roku Po Bombach o 14:06 Pan Talerz odpowiedział :
Nie ma co się przejmować wynikiem z poprzedniego miesiąca. Po pierwsze, przez lwią część czasu prowadzone były wyłącznie prace zakulisowe nad nową wersją portalu. Po drugie, licznik uwzględnia tylko posty ze strony winktown.cba.pl. Nie wszyscy mogą się orientować że stara strona została wyłączona praktycznie w połowie ubiegłego miesiąca i poza Juarezem nikt nie zauważył jej braku xD We wrześniu znowu wskoczymy do pierwszej dziesiątki ;)
0 0
Dnia 01 marca 54 roku Po Bombach o 15:45 Pan Talerz odpowiedział :


Lunton, czy mógłbyś w końcu jakieś statystyki zrobić? Bo nie wiemy jak kiepsko wypadamy na tle innych mikronacji :( Na pewno lepiej jednak niż Parlandia xD

A najlepsza dyskusja i tak toczy się w Księstwie Sarmacji jest, gdzie dziadek Juareza opisuje wielki kryzys Królestwa Dreamlandu (spadek ilości postów o 56%) i grozi wpierdolem Danielowi von Wittowi. Za długo tam Zanika trzymali na wolności. Von Witt się odszczekuje, twierdząc że rządy RCA to porażka, bo dopiero kryzys w KS'ie spowodowały. Nawet trzymanie Pawełka Platy nie pomogło im z aktywnością. Sprawa jest rozwojowa! :D
0 0
Dnia 01 marca 54 roku Po Bombach o 17:24 Herr Juarez odpowiedział :
Kochany dziadziuś!
0 0
Dnia 02 marca 54 roku Po Bombach o 13:12 Pan Talerz odpowiedział :
Dzięki uprzejmości Luntona, mamy od wczoraj dostęp do statystyk, toteż możemy się ustosunkować do rankingu. W lutym napisaliśmy 165 postów, co daje nam 16 miejsce w rankingu (spychamy Hirschbergię i Weerland na 17 lokatę). Aktywność na Pustkowiach przypomina sinusoidę, więc w marcu powinno być lepiej ;)
0 0
Dnia 01 kwietnia 54 roku Po Bombach o 19:44 Pan Talerz odpowiedział :
Kolejny miesiąc minął, pojawił się kolejny ranking aktywności na forach mikronacji. Tym razem jako że Lunton utworzył podstronę statystyk, Pustkowia zostały w nim uwzględnione.

Na 23 uwzględnione mikronacje, znaleźliśmy się na miejscu 12. Nie jest aż tak fatalnie, zważywszy na nasz mikry potencjał ludnościowy. Ciekawie za to wygląda ranking za kwartał:

Zamykamy pierwszą dziesiątkę najaktywniejszych mikronacji. Ja wiem, polski v-świat chyli się ku upadkowi, ale robi to nieprzerwanie od początku XXI wieku ;)
0 0
Dnia 02 kwietnia 54 roku Po Bombach o 20:27 Herr Juarez odpowiedział :
Dobra nasza! Harold zbombarduj wreszcie Amicitię to zyskamy jedno miejsce wyżej za darmoszkę.
0 0
Dnia 03 kwietnia 54 roku Po Bombach o 9:02 Pan Talerz odpowiedział :
Trochę mi się śmiać chciało, jak przeczytałem na forum Sarmacji słowa RCA:
RCA
Kwartalnie między Dreamlandem (i Elderlandem) a Sarmacją (i Baridasem) jest akurat remis (różnica 10 postów przy wynikach ponad 6000 postów).

Nawet jak Księstwo nie jest pierwsze, to i tak znajdzie się kilka osób które będzie twierdziło inaczej. I przedstawi matematyczne twierdzenia dowodzące tej tezy ^__^
0 0
Dnia 03 kwietnia 54 roku Po Bombach o 14:54 Herr Juarez odpowiedział :
Umarłem. xD Ach te heretyckie statystyki.
0 0
Dnia 03 kwietnia 54 roku Po Bombach o 22:55 Pan Talerz odpowiedział :
Czy to w marcu Pawełek działał na terytorium Księstwa? Pytam bo zapomniałem, a szukam jakiegoś uzasadnienia dla dobrego wyniku Sarmacji ;) Podobnie w ten sposób jest nabijana aktualnie aktywność w Wurstlandii, tylko że tam Karbiak grasuje na wolności.
0 0
Dnia 04 kwietnia 54 roku Po Bombach o 12:07 Herr Juarez odpowiedział :
Pawełek w marcu przechodził raczej ścieżkę zdrowia... 5 razy dzienne. Aczkolwiek podejrzewam, że farmacki podskok to efekt prawniczej krucjaty mojego dziadziunia. :D Wiesz, na Dalekim Zachodzie nie kibicujesz drużynom sportowym, czy walczącym w wiadrze atomowym mrówkom. Tam kibicujesz stronom postępowania. Jak na razie Król Teutonii ma lidera w Lidze Trybunału Koronnego. Jednak RCA po zmianie taktyki w polu zaczął wychodzić ze strefy spadkowej i kto wie, czy za chwilę sam nie pokusi się o najwyższe miejsce w lidze.
0 0
Dnia 04 kwietnia 54 roku Po Bombach o 14:03 Pan Talerz odpowiedział :
Panie, a możesz to po winkowemu powiedzieć? Bo nic nie zrozumiałem, a bardzo bym chciał.
0 0
Dnia 04 kwietnia 54 roku Po Bombach o 14:49 Herr Juarez odpowiedział :
Zamiast podziwiać jak zgraja ludzików biega za piłką po murawie, każdy podziwia przepychanki sądowe w Trybunale Koronnym. Jeden oskarża drugiego i wtedy się zaczyna. Ostatnio najlepsze procesy to te z udziałem mojego dziadziunia i Jego Królewskiej Wysokości Andrzeja Fryderyka. Verstehen?
0 0
Dnia 04 kwietnia 54 roku Po Bombach o 16:36 Pan Talerz odpowiedział :
Mało potrzeba Sarmatom, by ich podjarać. Inkwizycja nie miałaby tam racji bytu.
0 0
Strona 2 z 12 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera