Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Bij agresora

Zmienna geografia Pustkowi

Dnia 27 lutego 54 roku Po Bombach o 17:09 Pan Talerz rozpoczął dyskusję pisząc:
Na Szczycie Vaarlandu i Orientyki trwają obecnie obrady na temat lokalizacji państw Vaarlandu na Istokii. Rzeczpospolita Obojga Narodów najprawdopodobniej zostanie umiejscowiona w miejscu upadłej Monarchii Austro-Węgierskiej, co uczyni RON centralnym krajem kontynentu. Ze względu na charakter państwa, odwzorowujący kształt realowej Rzeczpospolitej Korony i Litwy, prawdopodobnie zostaną przeprowadzone pewnie zmiany kształtu Nekrontyki.

W tym miejscu chciałbym się zorientować co sądzą mieszkańcy Pustkowi na temat ewentualnych zmian kształtu granic państwa? Bo będzie ku temu okazja, jak tylko ekscelencja von Witt przedstawi roboczą mapkę.

#ciśnienienapiksele
0 0

Odpowiedzi (33)

Na dół Strona 2 z 3
Dnia 07 marca 54 roku Po Bombach o 17:55 Pan Talerz odpowiedział :
Jestem pewien że II RP kiedyś istniała w Mikroświecie... Dla różnych wersji Polski można by było cały kontynent oddzielny stworzyć bo nawet taka Pięciopolska by się łapała ^^
0 0
Dnia 07 marca 54 roku Po Bombach o 17:58 Stary Pierdoła odpowiedział :
...i mielibyśmy RON z głowy dopóki nie wynajdą lotów międzykontynentalnych, to jest myśl :P
0 0
Dnia 12 marca 54 roku Po Bombach o 22:10 Pan Talerz odpowiedział :
Ecaterina Jebaleanescu przedstawia:



I nagle Garapenia stała się półwyspem... Nie wiem czy Garapeńczycy byliby zadowoleni z naszego bezpośredniego sąsiedztwa. W Nuketown i Old Stauton tylko wypatrują garapeńskich kutrów rybackich, aby je ostrzelać.
0 0
Dnia 18 marca 54 roku Po Bombach o 1:21 Herr Juarez odpowiedział :
Czy tylko mi to przypomina rozpadającą się nogę Harolda?
0 0
Dnia 18 marca 54 roku Po Bombach o 17:04 XYZ odpowiedział :
Gdyby tylko stopa była mniej czerwona to widziałbym podobieństwo.
0 0
Dnia 01 czerwca 55 roku Po Bombach o 19:26 Pan Talerz odpowiedział :
Na forum Dreamlandu Daniel von Witt zwrócił uwagę na istnienie dwóch map Pollinu o których istnieniu nie miałem pojęcia. To znaczy o istnieniu twórczości Pel Nandera wiedziałem, ale zdążyłem już wymazać z pamięci te jego mapki, na których umieszczana była każda gównonacja, która chociaż w minimalnym procencie przypominała mikronację. A jako, że Pel działa aktywnie (v-odrodzenie?) w czymś co się nazywa NUPIA, to warto pokazać to wątpliwej jakości dzieło:

Najlepsza to jest jednak ta mgła wojny xD

Już dużo lepiej prezentuje się muratycka mapa v-świata, a przynajmniej mniej więcej jest aktualna (data jej publikacji to 20 maja tego roku).

Po raz kolejny jednak możemy oglądać mapy, których twórcy wykazują się niezwykłą więc ignorancją i tworzą buble. No bo jak wytłumaczyć sytuację Pustkowi, kiedy od ponad roku Ligocja jest w naszej strefie wpływu i dosyć mocno zmodyfikowaliśmy jej kształt (trąbiąc o tym na prawo i lewo, żeby wywołać sensację w związku pikselozą), a Ci idioci nawet nie pokuszą się o zaciągnięcie informacji co się odrobertjanusza na Orientyce. Zajmijcie się może kopiowaniem wpisów z Wikipedii na swoje fora, a nie mapami okey?
0 0
Dnia 02 czerwca 55 roku Po Bombach o 21:19 Anton odpowiedział :
Czy mogę prosić o screen tej mapy Pela z mgłą wojny? Hotlinkowanie nie działa.
0 0
Dnia 02 czerwca 55 roku Po Bombach o 21:42 Pan Talerz odpowiedział :
Zaktualizowałem posta o jakąś starszą wersję mapy (pochodzi z kwietnia). Chciałem wrzucić plik do Magazynu Grafik ale niestety był zbyt duży.
0 0
Dnia 02 czerwca 55 roku Po Bombach o 22:22 Anton odpowiedział :
Dalej nie działa.
0 0
Dnia 02 czerwca 55 roku Po Bombach o 22:28 Pan Talerz odpowiedział :
Jak nie działa? Użyłeś F5?
0 0
Dnia 02 czerwca 55 roku Po Bombach o 22:35 Anton odpowiedział :
0 0
Dnia 02 czerwca 55 roku Po Bombach o 22:44 Pan Talerz odpowiedział :
Panie, u mnie wszystko git majonez jest.
0 0
Dnia 02 czerwca 55 roku Po Bombach o 22:51 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
U mnie występuje ten sam problem co u profesorka z mapą nr.1:

http://prntscr.com/jq1nwh
0 0
Dnia 02 czerwca 55 roku Po Bombach o 23:28 Pan Talerz odpowiedział :
Hmmm... Aż sprawdziłem przy pomocy innej przeglądarki. I wiecie co? Po raz pierwszy Chrome działa lepiej, a to Wasze Fajerfoksy i Eksplorery są badziewiaste! xD A tak na serio, to Twoja wina Lunton!
0 0
Dnia 02 czerwca 55 roku Po Bombach o 23:35 Anton odpowiedział :
W Chromie to samo.
0 0
Strona 2 z 3 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera