Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Pasożyt

Plany podboju kontynentu

Dnia 18 grudnia 56 roku Po Bombach o 19:42 Pan Talerz rozpoczął dyskusję pisząc:
Hile mieszkańcy Pustkowi!

Za namową Numera 24, zacząłem rozważać podbicie całej Orientyki i przekształcenie jej w Wielkie Pustkowia Winków, w związku z czym chciałem się zapytać osób które ostatnio podróżowały po Istokii: Czy na kontynencie znajduje się jakaś siła mogąca zagrozić* budowie Imperium Winków?





* Oczywiście zdaję sobie sprawę z faktu, że nie ma takiego państwa, ale chciałem być miły i ewentualnie przeznaczyć jedną lub dwie głowice na zneutralizowanie "zagrożenia".
0 0

Odpowiedzi (45)

Na dół Strona 1 z 3
Dnia 19 grudnia 56 roku Po Bombach o 22:32 Numer 24 odpowiedział :
Jak zwykle zapomniana pan o istnieniu czegoś co zwie się Państwo Kościelne Rotria. Mają przewagę liczebną Ale nie jestem w stanie określić och zaawansowania technologicznego oraz poziomu logistyki i dowodzenia.
0 0
Dnia 20 grudnia 56 roku Po Bombach o 12:49 Pan Talerz odpowiedział :
Twierdzisz numerze, że ta banda klechów stanowi jakieś zagrożenie dla potęgi militarnej Pustkowi?
0 0
Dnia 20 grudnia 56 roku Po Bombach o 20:40 Numer 24 odpowiedział :
Klecha jest w stanie wykrzyczeć z ambony do ludu że ten dziwny pan w masce i zakurzonym płaszczu z pistoletem jest zły A oni uwierzą. Ich bronią nie jest szabelka i karabin, a słowo zagrzewające serca mas do walki i obietnica lepszego bytu.

Jeśli na poważnie planujemy ekspansję musimy rozpuścić oddziały przednie które opanują infrastrukturę i znajdą odpowiednie miejsca na kolonizację. Poza tym mam wrażenie że o czymś zapomniałem...
0 0
Dnia 20 grudnia 56 roku Po Bombach o 21:14 Pan Talerz odpowiedział :
Cytuj
Klecha jest w stanie wykrzyczeć z ambony

Wybornie, że wystawiać się będą w taki sposób naszym snajperom!
Cytuj
Jeśli na poważnie planujemy ekspansję musimy rozpuścić oddziały przednie

Najlepiej te oddziały wysłać pod przykrywką niesienia pomocy ocalonym z krajów zniszczonych przez realiozę.
0 0
Dnia 21 grudnia 56 roku Po Bombach o 21:13 Numer 24 odpowiedział :
Mówiąc o pomocy przypomniało mi się że w trakcie baby boomu Nordata przysłała małą w postaci traktorów i czegoś tam jeszcze. Kilka z nich pracuje na plantacj... znaczy polach, pozostałe kurzą się w magazynie. Co jakiś czas pojawia się ktoś kto chcę to ukraść i strażnicy mają zabawę. Może przyda się to tutaj?
0 0
Dnia 22 grudnia 56 roku Po Bombach o 12:55 Pan Talerz odpowiedział :
Wybornie! Proszę je uzbroić!
0 0
Dnia 22 grudnia 56 roku Po Bombach o 21:58 Numer 24 odpowiedział :
Oczywiście. Zobaczymy u nas w Nuketown co mroźna zrobić a potem pojadą do Pustkowi i tam dostosujecie je do swoich potrzeb.

Zanim wykonamy krok sugeruję zaczekać te 3 miesiące aby upewnić się że Monarchia na prawdę upadła. Trochę szkoda jeśli Cesarz dał sobie spokój i zwinął interes. W takim wypadku musimy zająć się dziedzictwem CK. Wszak Szwejk był Winkiem zanim to było modne co rzekomo jest dowodem na Austro-Węgierskie pochodzenie Pustkowi (znalazłem ten Stary artykuł).

Co do tego dziedzictwa szczególnie interesują mnie monitory (typ okrętów). Kto wie, moźe pewnego dnia uzbroję je w działa zdolne wystrzeliwać pociski z ładunkiem nuklearnym.
0 0
Dnia 25 grudnia 56 roku Po Bombach o 8:34 Pan Talerz odpowiedział :
Ale co nam zaszkodzi pojechać w okolice Wiednia i się rozejrzeć? Jak nie będzie żywego ducha, to od razu mamy ciągniki z przyczepami na które możemy ładować przydatne i wartościowe fanty. Szkoda, żeby mieszkańcy dawnej Kiprii czy Pięciopolski nas wyprzedzili.
0 0
Dnia 25 grudnia 56 roku Po Bombach o 15:25 Numer 24 odpowiedział :
Póki co kazałem dokonać zwiadu na pogranicze i wgłąb terytorium Monarchii na 5 km. Granice nie są strzeżone. Ludzie których spotykano mówią że nie wiedzą co się dzieje. Okręt podwodny P-2 raportuje że słyszy strzały w Poli.

Nie rozumiem w czym problem. Jeśli znajdziemy Kiprów i Pięciopolaków (?) możemy zabrać ich ze sobą w celach wiadomych.
0 0
Dnia 26 grudnia 56 roku Po Bombach o 8:44 Pan Talerz odpowiedział :
Gwałcenia?
0 0
Dnia 26 grudnia 56 roku Po Bombach o 14:35 Numer 24 odpowiedział :
A to też. Myślałem o zaciągnięciu ich do roboty, ale to też. Tak, rzeczywiście.
0 0
Dnia 26 grudnia 56 roku Po Bombach o 16:49 Pan Talerz odpowiedział :
Przepraszam, za dużo bywam w towarzystwie profesora Sokołowa. Oczywiście, że ich przeznaczeniem jest praca w kamieniołomach i na plantacjach mutowarzyw.

Należałoby na poważnie ruszyć z Centrum Dystrybucji Niewolników.
0 0
Dnia 26 grudnia 56 roku Po Bombach o 17:26 Anton odpowiedział :
Przepraszam bardzo. Ja nigdy do gwałtów nie nawoływałem, nigdy nie pochwalałem. No chyba, że na prostytutkach, bo jak można zgwałcić prostytutkę, hue hue hue. Ewentualnie feministki, ale kto by chciał je gwałcić. Równie można by wyruchać dziuplę w drzewie. Tak samo to ładne i mądre.
0 0
Dnia 26 grudnia 56 roku Po Bombach o 20:38 Pan Talerz odpowiedział :
Dlatego swojego czasu zostałeś mianowany Komisarzem ds. Prostytucji i Domów Publicznych i miałeś za zadanie zwizytować wszystkie przybytki tego typu na Pustkowiach i ocenić jakość oferowanych usług przyznając od jednej do pięciu gwiazdek Wandy.

Rozumiem, że zdrowia nie starczyło?
0 0
Dnia 26 grudnia 56 roku Po Bombach o 21:26 Anton odpowiedział :
Niestety nie dostałem z budżetu żadnych środków, więc z czego miałem opłacić te kontrole? Na legitymację partyjną nie wpuszczają, bo mówią, że w rządzie jeszcze większe kurwy niż u nich, więc na lepsze dymanie mam się udać do władz...
0 0
Strona 1 z 3 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera