Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Inkwizycja

Mobilny bar dla uczestników Rajdu Pustkowi

Dnia 20 lutego 58 roku Po Bombach o 19:09 Pan Talerz rozpoczął dyskusję pisząc:


WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW RAJDU PUSTKOWI ZAPRASZAMY DO BARU W MOTOWN NA DRINECZKA LUB DWA Z OKAZJI ZAKOŃCZENIA ZMAGAŃ W PIERSZYM DNIU WYŚCIGU!
4 4

Odpowiedzi (21)

Na dół Strona 1 z 2
Dnia 20 lutego 58 roku Po Bombach o 19:12 Herr Gruni odpowiedział :
W tle słychać przebój:
-Jeszcze dzień najwyżej dwa...
2 2
Dnia 20 lutego 58 roku Po Bombach o 19:36 Mary Bloody odpowiedziała :
- Dawno mnie tu nie było! - głośno zaznaczyła Mary. Weszła do środka i teatralnym gestem zrzuciła z ramion płaszcz. Podeszła do baru i zamówiła, jak za starych dobrych czasów, krwawą mery. Rozglądając się wokół zauważyła, że niewiele się zmieniło. Pociągnęła łyk czując, jak robi jej się ciepło w gardle. Miłe uczucie.

Słyszała, że w mieście odbywa się rajd. To był jej żywioł, kipiący adrenaliną kierowcy w jednym miejscu. Zapewne chcący się wyżyć. Odreagować. Poprawiła stanik, tak by jej piersi wyglądały jeszcze lepiej. Pociągnęła usta czerwoną szminką i poprawiła rudy lok. Tak, by seksownie opadał na czoło. Założyła nogę na nogę eksponując wysokie szpilki. I obserwowała otoczenie, spodziewała się, że będzie więcej ludzi. Może jeszcze przyjdą, pomyślała.
4 4
Dnia 20 lutego 58 roku Po Bombach o 20:21 Tadhg odpowiedział :
- Dobra, więc to było tak. Gaz do dechy, pędzę, a tu nagle robot techrzeszy! Myślał, że jak stanie mi na drodze i w niego wpadnę, to się rozbije. Zabawne! Szkoda że nie wiedział wcześniej że zamieniłem auta na faktyczny czołg.-
3 3
Dnia 20 lutego 58 roku Po Bombach o 20:44 Pan Talerz odpowiedział :
Porcelanowy z uznaniem kiwnął głową popijając Uranowe.
- A jak z napędem? Rakietowy czy może silnik jądrowy?
2 2
Dnia 20 lutego 58 roku Po Bombach o 20:56 Herr Gruni odpowiedział :
U mnie spalinowy! I to na dwa cylindry. ;)
2 2
Dnia 20 lutego 58 roku Po Bombach o 20:59 Anton odpowiedział :
Dwa cylindry? Rozumiem, że to motocykl z silnikiem widlastym? Bo w samochodzie uznaję co najmniej V8.
3 3
Dnia 20 lutego 58 roku Po Bombach o 21:16 Tadhg odpowiedział :
A po co wybierać?
3 3
Dnia 20 lutego 58 roku Po Bombach o 21:25 Mary Bloody odpowiedziała :
Mary Jane piła już trzeciego drinka. Była lekko znudzona monotonnymi rozmowami przy stolikach o silnikach. Jej mokre wizualizacje tego wieczoru mocno odbiegały od rzeczywistości. Aż w drzwiach pojawił się ON - prof. Sokolov. Mary od zawsze miała do niego słabość. Podziwiała jego bystry humor i niebywałą inteligencję. I upór, bo niemal z uporem maniaka bronił się przed zrobieniem czegokolwiek.

Wstała z barowego siedziska i podeszła do mężczyzny. - Witaj, profesorze! - szepnęła mu do ucha. - Dotrzyma mi dziś profesor towarzystwa? - zalotnie zapytała.
3 3
Dnia 20 lutego 58 roku Po Bombach o 21:37 Anton odpowiedział :
Gdyby profesor nie był permanentnie czerwony od pijaństwa, to właśnie w tym momencie by się zaczerwienił, gdyż nie zwykł otrzymywać przyjaznych gestów od kobiet.
Oczywiście, że z chęcią dotrzymam towarzystwa! A czy my się kiedyś już poznaliśmy?
3 3
Dnia 20 lutego 58 roku Po Bombach o 22:06 Ludwik odpowiedział :
< hep >
4 4
Dnia 20 lutego 58 roku Po Bombach o 22:12 Anton odpowiedział :
Czy możesz mocium Panie rozwinąć tę myśl?
3 3
Dnia 20 lutego 58 roku Po Bombach o 22:28 Ludwik odpowiedział :
To tylko czknięcie po Uranowym
3 3
Dnia 20 lutego 58 roku Po Bombach o 22:47 Mary Bloody odpowiedziała :
Czy on mnie bajeruje czy faktycznie nie pamięta... w mózgu Mary Jane działy się intensywne procesy myślowe. Zatrzymała się, nie mogła jednocześnie robić aż dwóch rzeczy naraz - kręcić tyłkiem i myśleć. Stała więc i myślała. Doszła do wniosku, że ją bajeruje. To była przecież tak niezapomniana noc! Jego dorodne dłonie na jej dorodnych piersiach i jego dorodny... Ach. Mary przestała myśleć i wróciła do kręcenia tyłkiem, przyspieszyła i usiadła przy stoliku Profesora.

- Profesorze, co dziś pijesz? - nie czekając na odpowiedź napiła się z jego kufla. Ach, stare dobre uranowe. - Profesor brał udział w dzisiejszych wyścigach? Jak Profesorowi poszło? - dopytywała.
3 3
Dnia 21 lutego 58 roku Po Bombach o 8:35 Anton odpowiedział :
Bij zabij, nie pamiętam :(

W rajdzie idzie mi kiepsko, czyli jak zwykle.
2 2
Dnia 21 lutego 58 roku Po Bombach o 8:52 Gofer odpowiedział :
Do Bloody Mary podszedł Gofer i pociągnął ją za spódniczkę.
- Szanowna Pani! Na sprzedaż mam różne afrodyzjaki w stylu ogona gekona na twardość i gibkość bydlakai sproszkowane feromony modliszki. Czy jest Pani zainteresowana?
Widząc, że nie, bober wyciągnął najcięższą artylerię.
- Mam też pigułki gwałtu Bobola...
2 2
Strona 1 z 2 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera