Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Techrzesza

Frakcje - mapa

Dnia 09 czerwca 53 roku Po Bombach o 11:41 major Radziecki rozpoczął dyskusję pisząc:
Towarzysze Pustkowiacze,

Od jakiegoś czasu starałem się zrobić mapę frakcji, aby jakoś łatwiej umiejscawiać nasze rejony działania. Talerz już widział pierwsze efekty. Ponieważ projekt się rozwijał, to od razu przedstawiam trzy wersje: jak było pod koniec kwietnia, jak było 3 czerwca i jak jest dzisiaj. Kolejne zmiany będę się starął w miarę możliwości nanosić i aktualizować.

Mapy będą dostępne zawsze pod adresem http://pub.wandystan.eu/PTR/winktown/mapy/.
0 0

Odpowiedzi (79)

Na dół Strona 4 z 6
Dnia 25 stycznia 54 roku Po Bombach o 17:25 Pawełek Plata odpowiedział :
Już jutro
0 0
Dnia 07 kwietnia 54 roku Po Bombach o 20:26 Herr Juarez odpowiedział :
Liebe Winken!

W związku z urlaubem Herr Radetzkiego (przerzut!) przejmę obowiązek aktualizowania Mapy Frakcji, którą już zdołał zbezcześcić Pawełek. Jak nasza kochana, wandejska gnida wróci na swoje śmieci to oddam jej pałeczkę. Także jeśli ktoś ma jakieś wnioski dotyczące naniesienia/usunięcia czegoś to śmiało pisać.
0 0
Dnia 08 kwietnia 54 roku Po Bombach o 9:59 Pan Talerz odpowiedział :
Mapa będzie równie piękna, jak ta autorstwa Pawełka? Jeżeli tak, to już się boję...
0 0
Dnia 08 kwietnia 54 roku Po Bombach o 12:10 Herr Juarez odpowiedział :
Mapa będzie równie brzydka jak te, które wyszły z tej Radzieckiej dupy. Nie jest trudno coś takiego zrobić. Po cichu liczyłem, że major Czerwona Yapa w końcu wróci, bo nigdy mi się nie chciało za to zabierać. xD
0 0
Dnia 08 kwietnia 54 roku Po Bombach o 12:46 Pan Talerz odpowiedział :
On teraz odbudowuje państwowość na Pustkowiach Scholandzkich, a ma co tam odbudowywać ;) No nie wiem czy sobie poradzisz równie dobrze jak major, ale po cichu na to liczę.
0 0
Dnia 08 kwietnia 54 roku Po Bombach o 13:11 Stary Pierdoła odpowiedział :
Jakbyś potrzebował wskazówek graficznych to wyślij mi WE
0 0
Dnia 19 czerwca 54 roku Po Bombach o 12:02 major Radziecki odpowiedział :
Wystarczyło napisać do mnie, to bym zrobił!

Poczytałem dziś co się tam działo na Pustkowiach w międzyczasie, ale sporo i tak pewnie przegapiłem. No nic, zrobię aktualkę, a wy będziecie poprawiać co przegapiłem. A trochę dodam od siebie, co się będę!
0 0
Dnia 20 czerwca 54 roku Po Bombach o 0:03 Pan Talerz odpowiedział :
Zasadniczo to chyba nie wiele się działo raczej. Większość frakcji szabrowała ziemie Frontu Ludowego ;)
0 0
Dnia 20 czerwca 54 roku Po Bombach o 8:01 major Radziecki odpowiedział :
Kłamiesz, nic się takiego nie działo!
0 0
Dnia 20 czerwca 54 roku Po Bombach o 10:26 Pan Talerz odpowiedział :
A pukałeś ostatnio do bram koszar Adeptus Aspamtes? Ano właśnie, nie ma żadnej bramy...

Ale spokojnie, większość frakcji oberwała ostatnimi czasy. Inkwizycja się zagubiła jak Wielki Mistrz tkwił w swoim więzieniu i zaczęła głosić jakieś gerezje, maszynki Techrzeszy zaatakował jakiś komputerowy wirus, Strażników jak i całe okolice Wolnego Miasta dopadła realioza. Nie wiem ilu Ludowców zdezerterowało pod Twoją nieobecność, ale od miesięcy nie widzieliśmy Twoich żołdaków w okolicach Winktown.
0 0
Dnia 01 lipca 54 roku Po Bombach o 15:28 Herr Juarez odpowiedział :
Ogółem Kurvenhauz pełną gębą Herr Radetzky. :P
0 0
Dnia 03 lipca 54 roku Po Bombach o 20:12 Herr Juarez odpowiedział :
Tam ta daaam ta da da da tam ta dam! Ty dy dy dy! Ty dy dy dy dyyyyy! Ty dy dy dy dyyyyyyyy! Tu tu tuuuuuuu!

Zrobiłem.



Aktualki:

- dodałem nowe zadupie... znaczy Nową Mudę z tym ich zbiorowiskiem szałasów
- samotne wysepki postligockie
- ująłem uniezależnienie się Zony od Inkwizycji
- dodałem nową frakcję Bao Bobów, które przejęły Zonę i męczą garnizon Trashburga
- usunąłem Öbservatorium (rozpadło się z braku użytkowania)
- z racji długiej absencji Radetzkiego oznaczyłem zachodni kraniec wanduskiego nabrzeża jako nie w pełni kontrolowany w wyniku łupieżczej polityki Hegemona i jego bandy (ciesz się, że tyko tyle Czerwony Łbie...)
0 0
Dnia 04 lipca 54 roku Po Bombach o 10:31 Pan Talerz odpowiedział :
Ło panie... Ale na dole, to niedokładnie pomalowane jest! :P

Śmiesznie trochę wygląda ta kolonia Entów w okolicy Dominium Inkwizytorów. W końcu jakby nie patrzeć, to są inteligentne drzewa. Drewniane. Rozpałka. A Wy macie tam miotacze ognia tak?
0 0
Dnia 07 lutego 55 roku Po Bombach o 10:47 Zakapturzony Wesołek odpowiedział :
Kiedy będzie kolejna aktualizacja mapy?
0 0
Dnia 07 lutego 55 roku Po Bombach o 19:51 Pan Talerz odpowiedział :
Na chwilę obecną: nie wiadomo. Na Pustkowiach nie dzieje się aktualnie aż tyle, że wymagana byłaby jakakolwiek aktualizacja frakcyjnej mapy.
0 0
Strona 4 z 6 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera