Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej.
Zaloguj się
?

Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Zaloguj się
?
Zamieszkaj
Zdecydowałeś(aś) się zamieszkać na Pustkowiach Winków? Świetnie!
Rejestracja
Praca

Wystartował Rajd Pustkowi!

Dnia 20 lutego 58 roku Po Bombach o 8:43 Wujek Winek rozpoczął dyskusję pisząc:
Zapraszam do dyskusji na temat:

Wystartował Rajd Pustkowi!

0 0

Odpowiedzi (31)

Na dół Strona 2 z 3
Dnia 20 lutego 58 roku Po Bombach o 10:30 Pan Talerz odpowiedział :
Zaszła jakaś pomyłka, bo właśnie profesor Sokolov powinien mieć numer 69, a Gofer numer 0.
1 1
Dnia 20 lutego 58 roku Po Bombach o 10:42 Herr Gruni odpowiedział :
No cóż... JUż nie zmieniam... Ileż można. :)
1 1
Dnia 20 lutego 58 roku Po Bombach o 12:36 Pan Talerz odpowiedział :
Tym razem nie miałem falstartu, tylko ponad trzyminutowe opóźnienie, ale to wyłącznie z mojej winy.
1 1
Dnia 20 lutego 58 roku Po Bombach o 12:55 Herr Gruni odpowiedział :
Zatwardzenie? :)
1 1
Dnia 21 lutego 58 roku Po Bombach o 8:53 Gofer odpowiedział :
Podobno jakiś pimpel groził mi bronią. Gdzie jest on? Chciałem mu prosto w twarz powiedzieć, że nic do niego nie mam, nawet szacunku!
4 4
Dnia 21 lutego 58 roku Po Bombach o 10:10 Herr Gruni odpowiedział :
Sprawa została załatwiona.
0 3
Dnia 21 lutego 58 roku Po Bombach o 12:24 Gofer odpowiedział :
Został powieszony?
2 3
Dnia 21 lutego 58 roku Po Bombach o 13:18 Herr Gruni odpowiedział :
Nie. Przyznał i dostal karę 10 minut. Standardowo...
0 2
Dnia 21 lutego 58 roku Po Bombach o 14:04 Gofer odpowiedział :
To jednak wolę prawo Pustkowi...
3 3
Dnia 21 lutego 58 roku Po Bombach o 14:54 Bruno Petrowicz Catalan odpowiedział :
Pytanko. Kto urwał 7 z OS w Cardifbergu ? Kilku kierowców w tym mnie wprowadziło to w konsternacje którą drogą jechać na punkt kontrolny. Innowacje wszelkie na trasie są fajne i dodają wyścigowi atrakcyjności, ale oznaczenie dojazdu do punktów kontrolnych powinno być dokładne i czytelne.
2 2
Dnia 21 lutego 58 roku Po Bombach o 15:07 Herr Gruni odpowiedział :
No mój błąd... To efekt tego, że jak napisałem post to już go więcej nie widziałem...
Niestety nie miałem możliwości edycji...
Przepraszam za wprowadzenie w błąd...
3 3
Dnia 21 lutego 58 roku Po Bombach o 16:16 Pan Talerz odpowiedział :
Było uderzać do profesora z problemami. Nie mniej jednak, lista OS'ów była ogólnodostępna od wczoraj, więc tylko ktoś pokroju bobra, mógł źle pojechać.
2 2
Dnia 21 lutego 58 roku Po Bombach o 17:07 Bruno Petrowicz Catalan odpowiedział :
Rzeczywiście, 60 sekund to cała wieczność by dokonać rozpoznania czy wskazany punkt kontrolny to ten właściwy na którym trzeba się zameldować.
1 3
Dnia 21 lutego 58 roku Po Bombach o 17:45 Herr Gruni odpowiedział :
1. Skąd miałem wiedzieć, że napisałem źle? Przecież nie widziałem tego postu od tygodnia, wtedy go napisałem. W momencie sprawdzenia wydawało mi się ok.
A później zobaczyłem go dopiero dzisiaj.
2. Lista OS'ów w szczegółowym przebiegu trasy była dostępna, ale linki nie. Tylko start i meta.
3. Nie ma co się spinać. Moment nieuwagi i można było źle pojechać, ale obyło się bez sensacji.
Dla mnie czy dla JE Talerza przebieg trasy był znany na pamięć, w końcu nad tym pracowaliśmy...dla innych oczywiście też powinna być, ale jestem realistą i raczej nikt nie przywiązuje nadmiernej uwagi do nazwy OS'u... Każdy patrzy na cyferkę, a w tym przypadku zabrakło i by było śmieszniej to nie było zamierzone... :D
3 3
Dnia 21 lutego 58 roku Po Bombach o 21:47 Bruno Petrowicz Catalan odpowiedział :
Ok. Zostawmy to, nie jestem bez winy mogłem bardziej skupić swoją uwagę. Chyba zjadła mnie adrenalina. Doceniam pracę i trud włożony w organizację rajdu i jego poprowadzenie. Bardzo dziękuję za możność udziału w wyścigu i emocja jakie on dostarczył. Dziękuję też gospodarzom za świetna atmosferę w czasie trwania rajdu. Dziękuje też wszystkim uczestnikom i do zobaczenia w następnym sezonie.
4 4
Strona 2 z 3 Do góry
Copyrights © 2006 - 2024; Pustkowia Winków
Zbudowane przez Antona Sokołowa pod czujnym okiem Otto von Tellera